LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaKINO

KINO w Lubskim Domu Kultury

 
 
 
 
 
 
 
 
Raz w miesiącu gościmy w Lubskim Domu Kultury Objazdowe Kino Visa.
 
ZAKUP i REZERWACJA BILETÓW:
KASA KINA czynna w dniu przyjazdu od pierwszego do ostatniego seansu.
 
REZERWACJI BILETÓW można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku (z wyjątkie dni ustawowo wolnych), w godz. 10:00 - 15:00. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem.
 
PRZEDSPRZEDAŻ ONLINE oraz wszystkie szczegóły na  https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/153
Uwaga! Od dnia 1 listopada, przy zakupie biletów online doliczana jest opłata transakcyjna w wysokości 1 zł brutto. Ceny biletów i zasady sprzedaży w kasie kina (w tym również poprzedzone telefoniczną rezerwacją) pozostają bez zmian. Zakupu biletów ulgowych oraz grupowych można dokonać jedynie w kasie kina w dniu naszej wizyty w danej miejscowości. Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
 
PROMOCJA!
Realizujemy w naszym kinie nową, niesamowitą promocję.
Przy płatności kartą Visa (zarówno w przedsprzedaży on line, jak i w kasie kina) widzowie mają możliwość zakupu biletów normalnych z 50% zniżką
Mają też możliwość zajęcia miejsc w dwóch najlepszych rzędach oraz kupić zestawy promocyjne w barku kinowym również z 50% zniżką.
Bilety w przedsprzedaży sprzedawane są jedynie na seanse popołudniowe lub weekendowe w cenie biletów normalnych, czyli 18 zł (9 zł przy płatności kartą Visa) za film 3D lub 16 zł (8 zł przy płatności kartą Visa) za film 2D. Przedsprzedaż on line kończy się na 24h przed startem seansu.
 
26 LISTOPADA (NIEDZIELA) ZAPRASZAMY NA:
 
GODZ. 13.OO i GODZ. 20.00
Listy do M. 3”
Komedia romantyczna PL
ograniczenia wiekowe: od 12 lat
cena biletu: 16 zł normalny
14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 
czas trwania: 110 minut
 
reżyseria
Tomasz Konecki
scenariusz
Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski
gatunek
komedia
obsada
Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Magdalena Różczka
czas trwania
109 minut
format
2D PL
 
"Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. 
 
GODZ. 15.30
Emotki. Film”
Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL
ograniczenia wiekowe: B.O.
cena biletu: 16 zł normalny
14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do południa od poniedziałku do piątku),
czas trwania: 91 minut
 
reżyseria
Tony Leondis
gatunek
animowany
obsada
ReZigiusz, Damian Kordas, Patryk Woźniak, Aga Stachurska, Marcin Dubiel, Jaś Dąbrowski, Adam Zdrójkowski
czas trwania
91 minut
format
2D Dubbing
 
 Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę.
Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.
W polskiej wersji językowej usłyszymy 11 największych influencerów (youtuberów, blogerów, vlogerów), którzy przez lata rozwoju mediów społecznościowych stali się wpływowymi komentatorami i współtwórcami współczesnej popkultury. Głosu postaciom z filmu użyczyli m.in. ReZigiusz, Damian Kordas, Patryk Woźniak, Aga Stachurska, Marcin Dubiel, Jaś Dąbrowski, Adam Zdrójkowski, Jakub Zdrójkowski, Danny Ferreri, Sturat Kluz-Burton (Stuu) oraz Angelika Mucha, słynna Littlemooonster96.
 
GODZ. 17.30
Najlepszy”
Biograficzny, dramat, sportowy PL
ograniczenia wiekowe: od 12 lat TBC
cena biletu: 16 zł normalny
14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
czas trwania: 110 minut
reżyseria
Łukasz Palkowski
gatunek
biograficzny, dramat
obsada
Jakub Gierszał, Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Artur Żmijewski, Magdalena Cielecka
czas trwania
109 minut
format
2D PL
 
Nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” - Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna.
Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.
W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.
Autorem zdjęć jest Piotr Sobociński Junior, który w tym roku odebrał nagrodę podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni, za zdjęcia do „Wołynia” Wojciecha Smarzowskiego.
 
 
Informacja : LDK, p.50, tel. 68 372 05 21/102
  • Baner: tablica