LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaInformacje 2SZKOLENIA BHP

SZKOLENIA BHP

  • 03-03-2016
Ilustracja do informacji: SZKOLENIA BHP
W chwili obecnej organizujemy kursy-szkolenia BHP w zakresie:

*Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej
Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami.
Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.
 
*Okresowe szkolenie BHP dla pracowników adm.-biurowych 
Okresowe szkolenie BHP jest adresowane do pracowników administracyjno - biurowych i innych.
Zawarte w nim materiały poruszają zagadnienia związane z bezpieczeństwem pracy oraz sposobami organizacji systemu bezpieczeństwa w firmie.
 
*Okresowe szkolenia BHP na stanowiskach robotniczych
Okresowe szkolenie BHP jest adresowane do osób zatrudnionych na stanowiskach robotniczych i obejmuje aktualizacje i uzupełnienie wiedzy oraz umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
 
Świadczymy usługi na zlecenie zakładów pracy, instytucji oraz dla wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje. Szkolenia przeprowadzamy z użyciem materiałów szkoleniowych oraz filmów video. Wykładowcami są fachowcy w danych dziedzinach. Szkolenia odbywają się w Lubskim Domu Kultury. Każde szkolenie kończy się egzaminem oraz wydaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu.
O jakości świadczonych przez nas usług świadczy powiększające się grono stałych klientów. Naszymi atutami w działalności szkoleniowej są także: wysoki standard usług szkoleniowych, solidność i wiarygodność oraz umiarkowane ceny. W ramach działań marketingowych prowadzimy stałą obserwację zapotrzebowań na rynku pracy, do których dostosowujemy nasze oferty szkoleniowe.
 
Szkolenia okresowe odbywają osoby:

*nie rzadziej niż raz na 3 lata - na stanowiskach robotniczych, natomiast na stanowiskach, na których występują prace szczególnie niebezpieczne nie rzadziej niż raz w roku.
*nie rzadziej niż raz na 6 lat - pracownicy administracyjno-biurowi.
*nie rzadziej niż raz na 5 lat - osoby będące pracodawcami, osoby kierujące pracownikami, w szczególności kierownicy wydziałów, mistrzowie i brygadziści, projektanci oraz konstruktorzy maszyn i innych urządzeń technicznych, technolodzy, organizatorzy produkcji i inni pracownicy inżynieryjno-techniczni oraz pracownicy służby bezpieczeństwa i higieny pracy.
 
Osoba do kontaktu w sprawie szkoleń BHP
Anna Gajewska - specjalista d/s BHP
e-mail : e-mail
pokój nr 47
tel. + 48.683720521/wew.104
Lubski Dom Kultury, pl.Jana Pawła II 1, 68-300 Lubsko  

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: tablica