LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaSEKCJENakręceni

Nakręceni

  • 02-12-2016

NAKRĘCENI - STUDIO FILMOWE

Zapraszamy zainteresowanych w wieku 13-19 lat w środy od godziny 16.00-17.30 do sali 36
Opiekun - Wiktoria Jureczko, animator kultury, instruktor teatralny, aktorka, arteterapeuta.
 
DZIAŁANIA:
23.02.2017 
Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie grupy filmowej "Nakręceni". Urządzamy naszą przestrzeń w byłej kabinie projekcyjnej LDK, która powoli zamienia się w nasz mały klub! Praca wre, niedługo pierwsze przymiarki do kręcenia, a wczoraj rozkładaliśmy green screen wraz ze światłami. Trochę główkowania, zabawy i jest!
Pamiętajcie wciąż REKRUTUJEMY! Zapraszamy zainteresowanych w wieku 13-19 lat w środy od godziny 16.00-17.30 do sali 36.
Grupa filmowa powstała w ramach projektu „Równać Szanse 2016” dofinansowanego z Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolność, administrowanego przez Polską Fundację dzieci i Młodzieży
 
 
08.04.2017
Prace na salą grupy filmowej Nakręceni ruszyły pełną parą! Wczoraj malowaliśmy, przestawialiśmy, przenosiliśmy, wnosiliśmy i wynosiliśmy... a to jeszcze nie koniec. Czekają na nas zakupy i dalsze prace nad naszą przestrzenią, która powoli zaczyna nabierać nowych kształtów. Przed nami wiele nowych wyzwań, także życzcie nam powodzenia bo będzie się działo. Nakręceni to projekt realizowany w ramach programu „Równać szanse 2016”
 
 
10.04.2017
W dniu wczorajszym (10.04) korzystając z pogody, grupa "Nakręceni" ruszyła w miasto by rozpocząć przygodę z kamerą. Młodzież rozpoczęła realizacje swoich pomysłów w jakości HD i dobrze się przy tym bawiła. Mamy nadzieję, że efekty będziecie mogli podziwiać już wkrótce, gdyż z zebranego materiału ma powstać Intro grupy. Dodatkowo w głowach młodych uczestników projektu jeszcze wiele pomysłów,  przed nami kilka miesięcy kreatywnej współpracy.
Grupa filmowa działa w ramach projektu "Grupa filmowa PROstudios" dofinansowanego z środków programu Równać Szanse 2016 administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży i współfinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolność.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

  • Baner: tablica