LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaKONCERTY

KONCERTY

Koncert "Atramentalnie"

Ilustracja do informacji: Koncert "Atramentalnie"
Serdecznie zapraszamy na Koncert "Atramentalnie" Marty Michałowskiej i Jadwigi Macewicz. Koncert odbędzie się 18 stycznia o godzinie 19:00 w Kawiarni Mocca w Lubskim Domu Kultury. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy. 
Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat więc myślę,że mogę śmiało użyć sformułowania, że śpiewam od zawsze. Muzyka jest moją najgłębszą pasją i miłością.
Już od dziecka uczestniczyłam w różnych występach artystycznych na małych i większych scenach. Uczęszczając do Liceum Ogólnokształcącego brałam udział w organizowanym co roku Festiwalu Piosenki Użytkowej,na którym zdobywałam wyróżnienia ,a podczas jednej z edycji zajęłam I miejsce.
Sama komponuję i piszę teksty swoich utworów. Moją inspiracją są przeróżni artyści,których cenię i podziwiam; ale też inspiruje mnie samo życie,relacje międzyludzkie, ukryte pragnienia, nasze niespełnienia, ścieżki których szukamy, pytania jakie sobie zadajemy.
To wszystko ma wpływ na to,że moja twórczość jest właśnie taka a nie inna i przemawia takim językiem. Jest pewnego rodzaju manifestem tego co mi w "duszy gra".
"
Jadwiga Macewicz Znany pedagog, wychowawca, muzyk, wokalistka, muzykoterapeuta, coach. Pracuje jako nauczyciel zespołów wokalnych w MCKiE „ Dom Harcerza” w Zielonej Górze. Na scenie zadebiutowała w 2006 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Pryzmat" w Legnicy gdzie zajęła 1 miejsce. Od tamtej pory nieprzerwanie wzbogaca swoje doświadczenia biorąc udział w licznych koncertach, festiwalach oraz zróżnicowanych projektach muzycznych.

Koncert Venflon

Ilustracja do informacji: Koncert Venflon
Już w sobotę 26 października zapraszamy na Koncert Zespołu Venflon w Kawiarni Mocca w LDK! 

Koncert Mindfak

Ilustracja do informacji: Koncert Mindfak
W sobotę Przybywajcie tłumnie do Kawiarnia Mocca. Zespoły które grają tam koncert przeznaczają 100% ze sprzedaży biletów na Pomoc Pogorzelcom z Lubska.

Rockowe Granie w Lubsku

Ilustracja do informacji: Rockowe Granie w Lubsku
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na Rockowe Granie w Lubsku

Disco Polo Party

Ilustracja do informacji: Disco Polo Party
Serdecznie zapraszamy na DISCO POLO PARTY! 

Koncert Fuzion Factory

Ilustracja do informacji: Koncert Fuzion Factory
Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Fuzion Factory. 

Koncert SNOWBLIND

Ilustracja do informacji: Koncert SNOWBLIND
W ramach Wakacji z Lubskim Domem Kultury, serdecznie zapraszamy na Koncert SNOWBLIND. 

Koncert Hypnotunez

Ilustracja do informacji: Koncert Hypnotunez
Serdecznie zapraszamy na koncert :) 

Koncert ANALOGS

Ilustracja do informacji: Koncert ANALOGS
Serdecznie zapraszamy na Koncert Zespołu ANALOGS. Bilety już dostepne w LDK 

Koncert - Czesław Niemen - Czy go jeszcze pamietasz?

Ilustracja do informacji: Koncert - Czesław Niemen - Czy go jeszcze pamieta
W trosce o to, aby najpiękniejsze piosenki i pamięć o twórcy Czesławie Niemenie nie została zapomniana -15 rocznica śmierci Artysty i 80 rocznica urodzin serdecznie zapraszamy fanów Czesława Niemena na koncert słowno-muzyczny pt: Czesław Niemen-Czy Go jeszcze pamiętasz- w wykonaniu-Jarosława Królikowskiego. Koncert odbędzie się 12 kwietnia 2019r. o godzinie 19:00. Bilety - 15 zł, do nabycia w Lubskim Domu Kultury od 18 marca. Serdecznie zapraszamy
1 2
  • Baner: tablica