LDK Lubsko

Informacje

Sekcja szachowa CAISSA

Caissa

 
Spotykamy się w LDK, sala nr 31 we wtorki w godz. 16.00-19.00 i piątki w godz. 16.00-19.00
 
Sekcja szachowa „CAISSA” działająca przy Lubskim Domu Kultury jest prężnym klubem szachowym, od wielu lat czynnie uczestniczy w życiu szachowym Lubuskiego Związku Szachowego. Z powodzeniem startuje w drużynowych mistrzostwach Województwa Lubuskiego seniorów i juniorów. Seniorzy to wielokrotni mistrzowie województwa, uczestnicy zmagań centralnych ( II Liga ).
Sekcja prowadzi szkolenie grup młodzieżowych, posiada wykwalifikowanego instruktora szachów I klasy. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek oraz piątek od godz. 16. w programie zajęć jest nauka gry w szachy, turnieje, symultany, gra z komputerem oraz mecze.
Lubski klub szachowy jest również organizatorem wielu imprez szachowych w latach wcześniejszych między innymi: półfinały mistrzostw Polski juniorów, 24 godzinne maratony szachowe, różnego rodzaju zawody rangi mistrzostw województwa, mecze międzypaństwowe z zaprzyjaźnionymi drużynami z Niemiec. Klub organizuje także turniej szachowy „Lubskie Spotkania z Szachami” Grand Prix P – 15, który jest rozgrywany raz w miesiącu. W bieżącym roku odbędzie się dziesiąta edycja tego turnieju.
Klub posiada także swoją stronę internetową www.caissa.cba.pl/ na której można znaleźć archiwalne oraz aktualne wyniki, zdjęcia, informacje na temat klubu oraz życia szachowego w regionie.
 
Opiekun:
Mariusz Kucharski- Instruktor szachów klasy I, sędzia szachowy klasy państwowej oraz I kategoria szachowa
 
KONTAKT: 
Waldemar Szylko Tel. 533218390, e-mail e-mail
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej - www.caissa.cba.pl
 
Waldemar Szylko Tel. 533218390, e-mail: damka6~@~o2~.~pl
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej -www.caissa.cba.pl
 

Galeria

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

  • Baner: tablica