LDK Lubsko

Informacje

Jesteś tutaj: Strona głównaAKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • 08-10-2018
  • Autor: K. Przygocka
  • drukuj

Nabór na stanowisko SPECJALISTA D/S ORGANIZACYJNYCH w Lubskim Domu Kultury

Ilustracja do informacji: Nabór na stanowisko SPECJALISTA D/S ORGANIZACYJNY
Ogłoszenie, nabór na stanowisko - specjalisty d/s organizacyjnych w LDK.

OFFICIAL EUROPEAN TRIBUTE TO IRON MAIDEN - BLOOD BROTHERS

Ilustracja do informacji: OFFICIAL EUROPEAN TRIBUTE TO IRON MAIDEN - BLOOD B
OFFICIAL EUROPEAN TRIBUTE TO IRON MAIDEN - BLOOD BROTHERS 16 PAŹDZIERNIKA W LUBSKIM DOMU KULTURY
Start godz. 20.00
Lubski Dom Kultury , pl. Jana Pawła II 1, 68 – 300 Lubsko
 
Nasi sąsiedzi z Ukrainy, cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu , postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę "pogo do Iron Maiden". I wyszło im to tak dobrze, noszą oficjalnie zatwierdzone miano "official Iron Maiden tribute band"! Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka. Ich występ to także spektakularne sceniczne show przy muzyce Iron Maiden, która dla tych pięciu chłopaków sprawia niesamowitą radość. Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend z czym, że w bardziej kameralnych okolicznościach.
 
Chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger. Koncert odbędzie się w ramach europejskiej trasy koncertowej z okazji 30 rocznicy wydania albumu «Seventh Son of a Seventh Son».
 
Sprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży 30 zł (od 3 września do 15 października)
Lubski Dom Kultury, p.48 w godz. 8.00 – 16.00 (pon. - pt)
W dniu koncertu 40 zł
Rezerwacja telefoniczna: tel. 724526563 lub sms
 
Dobra wiadomość dla fanów Dormant Dissident. Zwariowany i mega pozytywny zespół zagra jako support. Zapraszamy, będzie moc. !

Andropauza 3

Ilustracja do informacji: Andropauza 3
4 LISTOPADA 2018, godz.17.00
BILETY : 65 PLN | LUBSKI DOM KULTURY, biuro nr 48
Spektakl trwa 2.20 z przerwa ok. 10 minut.
 
ANDROPAUZA 3 - Jest to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza– męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium" oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą".
Uniwersytet Trzeciego Wieku - czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady" Mickiewicza. Jednak Mirnota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować.
Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:" Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!". Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek!
 
Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!
Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!"
Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:
„Starość nie chroni przed miłością
Lecz miłość chroni przed starością
Bo prawda jest taka, że się nie starzeje
Serce, które kocha i wiecznie się śmieje!"
Sztukę "Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować " napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji : Kasia Mikiewicz, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus, Piotr Pregowski, Tadeusz Ross.

 
 

Wystawa - Lucjan Grzeja

Koncert Free Trip

Rewitalizacja parku miejskiego

FIT URODZINKI

Ilustracja do informacji: FIT URODZINKI
Parę dni temu odawaliśmy informację o nowej propozycji, z którą Lubski Dom Kultury wychodzi do mieszkańców Lubska i okolic - URODZINKI W LUBSKIM DOMU KULTURY! Dzisiaj uchylamy rąbka tajemnicy. Urodzinowe Kino w Lubskim Domu Kultury to cała masa atrakcji
Jedną z nich będą FIT URODZINY.  Zamiast słodyczy będziemy serwować dla dzieci smaczne świeże przekąski, oraz świeże owoce.
Co Wy na to? Pierwsze zgłoszenia już są. Więcej informacji pod nr 733459288
 

URODZINKI ! urodzinki !!! Dla chłopczyka ! dla dziewczynki !!!

Ilustracja do informacji: URODZINKI ! urodzinki !!! Dla chłopczyka ! dla dz
TWOJE DZIECKO MARZY O NIEZAPOMNIANYCH URODZINACH?
JEST KREATYWNE I LUBI DOBRĄ ZABAWĘ? TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
Urodzinowe: zabawy integracyjne, taneczne, muzyczne, zabawy z elementami plastyki, animacje dla dzieci, gry zespołowe, seans kinowy i mnóstwo atrakcji dla solenizanta i jego gości. Zapraszamy. Więcej informacji pod nr 733459288

Wystawa akwareli

Zapraszamy na wystawę akwareli Heleny Urbaniak z Droszkowa - portret i Gustawa Lisa z Żagania - pejzaż.
Autorzy wystawy akwareli są absolwentami Państwowego Liceum Technik Plastycznych w Tarnowie.Od 1965 są związani z Ziemią Lubuską, pracując w różnych instytucjach zawodowo związanych ze sztuką.

1 Festiwal Pysznego Pieroga

1 2 3 4 5 6 ... 70
  • Baner: tablica